Catering dietetyczny Dietino to codziennie 3 lub 5 zdrowych, pysznych posiłków i stała opieka dietetyka klinicznego

Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze

Odpowiednia dieta to najważniejszy czynnik wpływający na zdrowie. Wybierając nasz catering masz pewność, że jedzenie, które spożywasz zapewnia Ci komplet składników pokarmowych. ...Nad odpowiednim zbilansowaniem posiłków Dietino czuwa dietetyk kliniczny 👨‍⚕️, który dba o optymalne dopasowanie rodzaju diety do wieku, płci, masy ciała oraz obranych celów dietetycznych lub sportowych. Jeśli Twoim celem jest np. zmniejszenie masy ciała, masz pewność, że będziesz chudnąć zdrowo i bezpiecznie pod stałą kontrolą specjalisty.

Stawiamy na Twoją wygodę

Jeśli brakuje Ci czasu na codzienne gotowanie lub po prostu nie wiesz, jak odpowiednio skomponować swoje posiłki, catering dietetyczny Dietino jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! ...W naszej urozmaiconej diecie pudełkowej z dostawą do domu otrzymasz gotową porcję posiłków na cały dzień, dzięki czemu zaoszczędzisz czas 🕑 nie tylko na gotowaniu, ale także ograniczysz konieczność robienia zakupów spożywczych. Indywidualnie odmierzone porcje z odpowiednio dobraną kalorycznością i wartością odżywczą pomogą Ci szybko ale bezpiecznie zgubić zbędne kilogramy i poprawić swoje samopoczucie.

Wiemy, że smak ma znaczenie

Nasz wykwalifikowany, kilkunastoosobowy zespół kucharzy wie, co zrobić, aby zdrowe jedzenie było smaczne i atrakcyjne dla zmysłów. Każdy posiłek Dietino jest przemyślany i skomponowany tak, żeby ...bez zbędnych kalorii i pomocy niepotrzebnych konserwantów lub polepszaczy zachwycać smakiem nawet najbardziej wymagające kubki smakowe. 😋 Aby utrzymać motywację do zdrowego, dietetycznego odżywiania i unikać niezdrowych kulinarnych pokus, trzeba jeść codziennie pyszne i urozmaicone posiłki – właśnie takie jedzenie znajdziesz w dietach Dietino.

Gwarantujemy najwyższą jakość

Najwyższej jakości, naturalne składniki to podstawa smaku każdej kuchni. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, lokalnymi dostawcami, którym stawiamy najwyższe wymagania ...odnośnie samych produktów, jak również zasad ich przechowywania i transportu. Wykorzystując najlepsze, świeże składniki codziennie rano przygotujemy Twoje posiłki i dostarczymy je specjalnie chłodzonym samochodem 🚚 na podany adres. Już setki osób które chciały postawić na profilaktykę zdrowia, osiągnąć wymarzone cele sportowe i poprawić swoją sylwetkę doceniły nie tylko skuteczność naszych diet, ale również restauracyjną jakość naszych posiłków.

Zapewniamy bezpieczeństwo

Nasze potrawy przygotowywane są w sterylnych warunkach w standardzie HACCP (system zapewniający bezpieczeństwo zdrowotne żywności). Nie tylko sami stosujemy najwyższe standardy ...higieny w trakcie procesu przygotowania i pakowania naszych posiłków, ale również wymagamy ich od naszych dostawców. Dodatkowo, korzystając z diety pudełkowej unikasz konieczności zbędnego kontaktu z obcymi osobami podczas wizyt w sklepach spożywczych, a zatem możesz zmniejszyć ryzyko zarażenia 🦠 wirusami.