W Dietino kompleksową opiekę dietetyka klinicznego i trenera personalnego masz w pakiecie.

Posiłki Dietino to efekt współpracy sztabu wykwalifikowanych specjalistów z dietetykiem klinicznym i trenerem personalnym Jakubem Kosińskim na czele. Korzystając z naszego cateringu masz pewność, że dieta została odpowiednio dopasowana do Twoich potrzeb, jak również wiesz, że cały czas czuwa nad Tobą i Twoim zdrowiem osoba z doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. 👨‍⚕️

Decyzja o zmianie stylu życia i przejściu na zdrowa dietę jest prosta ale już wytrwanie w tych postanowieniach bywa trudniejsze. Z cateringiem dietetycznym Dietino masz zapewnione dodatkowe, partnerskie wsparcie fachowca od spraw żywienia i aktywności fizycznej, który jest cały czas do Twojej dyspozycji aby utrzymać lub wzmocnić Twoją motywację i pomóc Ci osiągnąć Twoje dietetyczne i sportowe cele. 💪

Jakub Kosiński

Dietetyk kliniczny
Trener Personalny

bezpłatne konsultacje

Dietetyk pomoże Ci dobrać dietę

Kim jestem?

Nazywam się Jakub Kosiński. Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego o kierunku dietetyk oraz Polskiej Akademii Sportu z kwalifikacją zawodową trenera personalnego. Od 5 lat pomagam swoim podopiecznym zmienić życie na bardziej aktywne, zdrowe i pełne energii. Sam jestem również biegaczem OCR (ang. Obstacle Course Racing), uczestniczyłem w wielu imprezach sportowych min. Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Europy, Ultramaratonach.

Czym zajmuję się w Dietino?

Jako główny dietetyk w Dietino zajmuję się planowaniem i komponowaniem odpowiednio zbilansowanych diet dopasowanych do potrzeb i celów naszych klientów. Dbam o to, aby w każdym posiłku znalazł się komplet niezbędnych składników pokarmowych oraz odpowiednia zawartość kaloryczna dopasowana indywidualnie do wieku, płci, masy ciała oraz obranych celów dietetycznych lub sportowych.

Co jeszcze mogę dla Ciebie zrobić?

W trakcie korzystania z cateringu Dietino możesz liczyć na moje stałe wsparcie w Twojej drodze do osiągnięcia obranych celów, ze szczególnym uwzględnieniem Twojego zdrowia.

  • Chcesz schudnąć? Ustalimy odpowiednią dietę i na bieżąco będziemy ją modyfikować, tak abyś przez cały proces gubienia wagi czuł się dobrze i nie tracił energii. Zaplanujemy też Twój plan aktywności fizycznej, który przyspieszy chudnięcie i pozwoli szybciej wysmuklić Twoją sylwetkę.
  • Chcesz poprawić swoją kondycję? Dobierzemy posiłki, które przyspieszą budowanie masy mięśniowej i ustalimy plan treningowy, który skutecznie wzmocni wybrane
    partie ciała.
  • Brak Ci motywacji lub przerwałeś dietę? Pomogę Ci wrócić na zdrową ścieżkę. Wspólnie znajdziemy przyczynę „kryzysu” i ustalimy nowy plan, zmienimy dietę lub wybierzemy nowe ćwiczenia.
  • Chcesz pochwalić się efektami swojej diety? Słucham! 🙂